KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Güzel Sanatlar Fakültesi

GSF RESİM VE MÜZİK BÖLÜMLERİ 2022 – 2023 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI ÖZEL YETENEK SINAVI SONUCUNA GÖRE ÜÇÜNCÜ YEDEK LİSTEDE OLUP KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLARIN LİSTESİ VE KAYITLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA-16.09.2022

Yedek listeden kayıt hakkı kazanan ve aşağıdaki listelerde ismi yer alan adayların, 19-21 Eylül 2022 tarihleri arasında aşağıda yer alan belgelerle Fakültemiz Öğrenci İşleri Bürosuna şahsen başvurarak, Fakültemize kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.

21 Eylül 2022 tarihi mesai bitimine kadar kaydını yaptırmayan adaylar bu haklarını kaybederler ve yerine kontenjan tamamlanana kadar başarı sıralamasına göre “yedek listeden” öğrenci kaydı yapılmaya devam edilir. Yedek listedeki adayların, Üniversitemiz ve Fakültemiz web sayfalarını takip etmeleri gerekmektedir.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Lise Diplomasının veya Mezuniyet Belgesinin aslı ile beraber fotokopisi.

2- T.C. Kimlik Kartı ve Fotokopisi.

3- 6 adet 4.5x6 cm ebadında vesikalık fotoğraf (Son altı ayda çekilmiş olmalı ve adayların tanınmasını zorlaştırmayacak netlik ve görünümde olmalıdır).

4- 2022 TYT Sonuç Belgesi.

5- İkametgâh belgesi.

6- Askerlik çağına gelmiş erkek adaylar için durumlarını bildirir belge.  

NOT:


- 6698 sayılı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK)” gereğince kişisel verileriniz mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde işlenmektedir.

- Ekteki liste, sınav sonuçlarının şeffaflık ilkesi ile ilan edilmesi gereğince kişisel veriler maskelenerek yayınlanmıştır.

- Yanlış beyanda bulunan adaylardan bu durumları tespit edildiği andan itibaren kesin kayıt olsa dahi kayıtları iptal olacaktır.   

MÜZİK BÖLÜMÜ ÖZEL YETENEK SINAVI SONUCUNA GÖRE ÜÇÜNCÜ YEDEK LİSTEDE OLUP KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLAR

RESİM BÖLÜMÜ ÖZEL YETENEK SINAVI SONUCUNA GÖRE ÜÇÜNCÜ YEDEK LİSTEDE OLUP KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLAR