KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Güzel Sanatlar Fakültesi

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ 2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI RESİM VE MÜZİK BÖLÜMLERİ ÖZEL YETENEK SINAVI SONUCUNA GÖRE KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLARIN KAYITLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA-01.09.2022

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI RESİM VE MÜZİK BÖLÜMLERİ ÖZEL YETENEK

SINAVI SONUCUNA GÖRE KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLARIN

KAYITLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

 

Fakültemiz 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı, Resim ve Müzik Bölümleri Özel Yetenek Sınavına girerek “Asil” olarak kazanan adayların, 05-09 Eylül 2022 tarihlerinde aşağıda yer alan belgelerle Fakültemiz Öğrenci İşleri Bürosuna şahsen başvurarak, Fakültemize kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.

Kesin kayıt için verilen süre içinde kaydını yaptırmayan öğrenciler bu haklarını kaybederler ve yerine kontenjan tamamlanana kadar başarı sıralamasına göre “yedek listeden” öğrenci kaydı yapılır. Yedek listeden kayıt hakkı kazanan adaylar, Üniversitemiz ve Fakültemiz web sayfalarından ilan edilecektir. Yedek listedeki adayların, Üniversitemiz ve Fakültemiz web sayfalarını takip etmeleri gerekmektedir.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

1- Lise Diplomasının veya Mezuniyet Belgesinin aslı ile beraber fotokopisi.

2- T.C. Kimlik Kartı ve Fotokopisi.

3- 6 adet 4.5 x 6 cm ebadında vesikalık fotoğraf (Son altı ayda çekilmiş olmalı ve adayların tanınmasını zorlaştırmayacak netlik ve görünümde olmalıdır).

4- 2022 TYT Sonuç Belgesi.

5- İkametgâh belgesi.

6- Askerlik çağına gelmiş erkek adaylar için durumlarını bildirir belge.

  NOT:


- 6698 sayılı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK)” gereğince kişisel verileriniz mevzuat tarafından emredilen sınırlar çerçevesinde işlenmektedir.

- Ekteki liste, sınav sonuçlarının şeffaflık ilkesi ile ilan edilmesi gereğince kişisel veriler maskelenerek yayınlanmıştır.

- Yanlış beyanda bulunan adaylardan bu durumları tespit edildiği andan itibaren kesin kayıt olsa dahi kayıtları iptal olacaktır. 


MÜZİK BÖLÜMÜ ÖZEL YETENEK SINAVI SONUÇLARI

RESİM BÖLÜMÜ ÖZEL YETENEK SINAVI SONUÇLARI