KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Güzel Sanatlar Fakültesi

KAHRAMANMARAŞ TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI ŞAHİN BALCIOĞLU İLE KARİYER GÜNLERİ SÖYLEŞİSİ -31.05.2022

Güzel Sanatlar Fakültesi, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Şahin BALCIOĞLU’nu ağırladı.

Kariyer Günleri Söyleşisinde açılış konuşmasını yapan Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet ÖZKARCI, eğitim ve öğretimin bir parçası olarak bilimsel ve sanatsal faaliyetleriyle beraber çeşitli söyleşi ve seminerler düzenlediklerini ifade etti ve Şahin BALCIOĞLU’ na kariyer günleri söyleşisine katılımları için teşekkür etti.

Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet ÖZKARCI’nın açılış konuşmaları ardından Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkası Sayın Şahin BALCIOĞLU söz aldı. Sn. Şahin BALCIOĞLU’nun hayat tecrübelerini aktardığı konuşmalarında, “bugünlerin ve okulunuzun kıymetini bilin, yarınlarda bugünlerin kıymetinin çok daha fazla anlayacaksınız, başarı hiçbir zaman altın bir tepsi içerisinde sunulmayacak bunu sizler arayıp bulacaksınız, hayat doğru okunduğunda başarılı olunabileceğini, herkesin özel insanlar olduğunu ve özgür hikayelerinin bireylerin kendileri tarafından yazılabileceğini, bunun için de insanların hayatını iyi programlaması gerektiğini iletti”.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkası Sayın Şahin BALCIOĞLU, konuşmaları ardından öğrenci ve akademisyenlerin sorularını aldı. Sayın Şahin BALCIOĞLU, Tekstil ve moda hakkında her türlü desteği vermeye hazır olduklarını iletti. Soru cevap bölümü sonrasında, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet ÖZKARCI tarafından Sayın Şahin BALCIOĞLU’NA teşekkür belgesi takdim edildi.

Programın bitiminden sonra Şahin BALCIOĞLU ile birlikte, K.S.Ü. Güzel Sanatlar Fakültesi bünyesinde bulunan moda, drapaj, moda resmi ve baskı tasarımı atölyeleri gezisi yapılarak fakülte hakkında bilgi verildi.