KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Güzel Sanatlar Fakültesi

Fakültemiz 1. Sınıf Öğrencileri İçin Oryantasyon Program Yapıldı-04.10.2019

Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlığı tarafından hazırlanan 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Oryantasyon Programı, 03 Ekim 2019 Perşembe günü, saat 11.00’de GSF Konferans Salonunda Fakültemizin Müzik, Resim ve Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü 1. Sınıf öğrencileri ve akademisyenlerin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Fakültemizin Müzik bölümü öğrencilerinin icra ettiği canlı müzik dinletisi ile başlayan Oryantasyon Programı çerçevesinde, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet ÖZKARCI açılış konuşmalarını yaptı. Prof. Dr. Mehmet ÖZKARCI konuşmalarında, öğrencilerin eğitim-öğretim süresince bilimsel ve sanatsal çalışmalarını eşgüdüm içerisinde götürmeleri ve programlı bir çalışma ile hareket etmeleri için tavsiyelerde bulundu.

Dekan Yardımcıları, Bölüm Başkanları ve Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrenci Topluluğu Danışmanı, Fakültemiz ve bölümler hakkında öğrencileri bilgilendirdiler.

Oryantasyon Programının sonunda öğrencileri ilgilendiren sorular cevaplandırıldı. Programa katılan tüm öğrencilerimize ve akademisyenlerimize teşekkür eder, yeni eğitim-öğretim döneminde başarılar dileriz.