Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi

Güzel Sanatlar Fakültesi


GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ’NDE İFTAR PROGRAMI

Rahmetin, bereketin ve şefaatin müjdelendiği, manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayı münasebetiyle Güzel Sanatlar Fakültesi bünyesinde 02.06.2017 Cuma günü “Tencereni Al Gel” isimli geleneksel iftar yemeği düzenlenmiştir. İftar programında fakülte personelinin evlerinde hazırladıkları yemekler ikram edilmiştir.

İftar programına; Sayın Rektörümüz Prof.Dr. Durmuş DEVECİ, Rektör Yardımcısı Prof.Dr. İrfan Ersin AKINCI, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mehmet ÖZKARCI, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr. M.Akif ÖZDOĞAN ile birlikte fakültemizin akademik ve idari personeli ailecek katılmışlardır. Güzel Sanatlar Fakültesi Sergi Salonu’nda büyük bir katılımla samimi ve sıcak bir havada gerçekleşen iftar yemeğinin ardından misafirlerle çay eşliğinde sohbetler edilmiştir.

Huzur, barış ve sevgi dolu yeni Ramazanlara kavuşabilmek dileği ile tüm konuklarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz. Gelecek yıllarda da geleneksel Ramazan iftarında buluşabilmek arzu ve temennileri ile iftar programı sona ermiştir.
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı